Adetlerim Neden Çok Sancılı Geçiyor? | Sağlık
Modayı Hocasından Öğrenmeye Ne Dersin?

Adetlerim Neden Çok Sancılı Geçiyor?

Adetlerim Neden Çok Sancılı Geçiyor?

Modahocasi.Com Her Türlü Güncel içeriği kategorilere ayrılmış bir biçimde 2017 yılına özel olarak hazırlamış olduğumuz ve birbirinden güzel yazıları sizler için profesyonel editörler tarafından hazırlanarak sizlere sunduğumuz. Aktif değil çok aktif olan portalımıza hoş geldiniz. 2017 Modelleri ile 2017 resimleri saç modelleri mobilyaları modası stili ve devamındaki herşeyiyle Modahocasi.Com sizlerle...

Adetlerim Neden Çok Sancılı Geçiyor?

28 yaşındayım. Çok şiddetli adet sancısı çekiyorum. Adete 10 gün kala sancı başlıyor. 1 yıllık evliyim, doğum kontrol hapı kullanıyorum. Ağrımın nedeni ne?

CEVAP Sevgili okuyucumuz, doğum kontrol hapları genellikle bu tip ağrılarda çok işe yarıyor. Sizde etkili olmaması rahimde yapısal bozukluk olabileceğini akla getiriyor. (Rahim normalden küçük olabilir, rahimde myomlar polipler olabilir.) Endometriozis denen bir hastalığın rahim dışında da bulunması veya kanama miktarınız çok fazla olabilir. Adet kanında oluşan pıhtılar sanki çocuk düşürüyormuş gibi kramp yapabilir. Sonuçta sizin bir kadın-doğum uzmanına başvurmanız gerekiyor.

kanser-kadin-2

Bir önceki yazımız olan Polikistik Over Nasıl Anlaşılır? Polikistik Over Nasıl Anlaşılır? modelleri, Polikistik Over Nasıl Anlaşılır? fiyatları ve Polikistik Over Nasıl Anlaşılır? örnekleri ve 2016 Polikistik Over Nasıl Anlaşılır? hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ