Angelina Jolie ve Brad Pitt Ne Zaman Boşanıyor? | Soru ve Cevap
Modayı Hocasından Öğrenmeye Ne Dersin?

Angelina Jolie ve Brad Pitt Ne Zaman Boşanıyor?

Angelina Jolie ve Brad Pitt Ne Zaman Boşanıyor?

Modahocasi.Com Her Türlü Güncel içeriği kategorilere ayrılmış bir biçimde 2017 yılına özel olarak hazırlamış olduğumuz ve birbirinden güzel yazıları sizler için profesyonel editörler tarafından hazırlanarak sizlere sunduğumuz. Aktif değil çok aktif olan portalımıza hoş geldiniz. 2017 Modelleri ile 2017 resimleri saç modelleri mobilyaları modası stili ve devamındaki herşeyiyle Modahocasi.Com sizlerle...

[​IMG]

2005 yılında başlayan ilişkilerini 2014 yılında evlilikle taçlandıran Angelina Jolie veBrad Pitt, herkesi şaşırtan ayrılık kararı aldı.

TMZ’nin haberine göre Angelina Jolie, Brad Pitt ile olan evliliğini bitirmek için mahkemeye başvurdu. Angelina Jolie’nin bu boşanma kararı almasının nedeni ise uzlaşılmaz farklılıklar ve Brad Pitt’in altı çocuğuna karşı olan sorumluluğundan Jolie’nin rahatsız olması. Ayrıca habere göre Jolie, pazartesi günü yasal belgeleri mahkemeye verdi ve altı çocuğu için velayetin sadece kendisine verilmesini istedi.

ınstyle
 

Bir önceki yazımız olan Cicişler hangi Otelde Kalıyor? Cicişler hangi Otelde Kalıyor? modelleri, Cicişler hangi Otelde Kalıyor? fiyatları ve Cicişler hangi Otelde Kalıyor? örnekleri ve 2016 Cicişler hangi Otelde Kalıyor? hakkında bilgiler verilmektedir.

Misafirlerimiz Bu Kelimelerle Geldi:

 • melıs bırkan

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Morticia Addams dedi ki:

  buna yazacağım tek yorum var
  yuva yıkanın yuvası olmaz

 2. Meg dedi ki:

  Bunu yazmaya gelmiştim ben de..

 3. xDerinMavix dedi ki:

  Çok enteresan…

 4. celebrian dedi ki:

  sırayla galiba

BİR YORUM YAZ