Bahçe için Eskimo tarzı ev dekorasyonu | El İşleri Örnekleri
Modahocasi.Com

Bahçe için Eskimo tarzı ev dekorasyonu

Bahçe için  Eskimo tarzı ev dekorasyonu

Modahocasi.Com Her Türlü Güncel içeriği kategorilere ayrılmış bir biçimde 2017 yılına özel olarak hazırlamış olduğumuz ve birbirinden güzel yazıları sizler için profesyonel editörler tarafından hazırlanarak sizlere sunduğumuz. Aktif değil çok aktif olan portalımıza hoş geldiniz. 2017 Modelleri ile 2017 resimleri saç modelleri mobilyaları modası stili ve devamındaki herşeyiyle Modahocasi.Com sizlerle...

Doğa içinde, bahçelerde zaman geçirmek bazen öyle keyifli olabilir ki hiçbir hava koşulu, hiçbir börtü böcek buna engel olmasın istersiniz.

Böyle hisseden başka insanlar da olmuş olacak ki Eskimo evlerini andıran bu plastik kubbeyi tasarlamışlar. “Garden Igloo” (Bahçe İglosu) adlı bu minimal ve çok amaçlı tasarım arkadaşlarla zaman geçirmek, içinde oturup kitap okumak, yazın güneşten, kışın soğuktan korunmak için mükemmel bir ortam sağlıyor. Çocuklar için oyun alanı, bitkiler için on nümero bir sera olabiliyor. E hal böyle olunca insanın canı eve girmek istemiyor.

[IMG][IMG][IMG][IMG][IMG]
kaynak

Bir önceki yazımız olan Avon Satış temsilcisi Nasıl Olunur? Yorumlar Avon Satış temsilcisi Nasıl Olunur? Yorumlar modelleri, Avon Satış temsilcisi Nasıl Olunur? Yorumlar fiyatları ve Avon Satış temsilcisi Nasıl Olunur? Yorumlar örnekleri ve 2016 Avon Satış temsilcisi Nasıl Olunur? Yorumlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Misafirlerimiz Bu Kelimelerle Geldi:

  • Bahce el isleri dekorasyonu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. sabahvesen dedi ki:

    çok hoş ama bahçe ister işte buna 🙂

  2. VeLena dedi ki:

    Çok güzelmiş tam benlik nereden bulabiliriz ?

BİR YORUM YAZ