El Örgüsüyle Bere Yapılışı | Örgü Örnekleri
Modayı Hocasından Öğrenmeye Ne Dersin?

El Örgüsüyle Bere Yapılışı

El Örgüsüyle Bere Yapılışı

Modahocasi.Com Her Türlü Güncel içeriği kategorilere ayrılmış bir biçimde 2017 yılına özel olarak hazırlamış olduğumuz ve birbirinden güzel yazıları sizler için profesyonel editörler tarafından hazırlanarak sizlere sunduğumuz. Aktif değil çok aktif olan portalımıza hoş geldiniz. 2017 Modelleri ile 2017 resimleri saç modelleri mobilyaları modası stili ve devamındaki herşeyiyle Modahocasi.Com sizlerle...

El Örgüsüyle Bere Yapılışı

Evinizde çocuklarınıza ve çocuklarınızla beraber yapabileceğiniz şık bir bere sizlerle.  Her zaman her yerde kolay olarak yapılacak olan el örsüsü bere yapılışı sizlerle..

El Örgüsü Bere

El Örgüsü Bere

Malzemeler :

Evde tek kalmış kalın bir yumak ipliğiniz varsa bu berenin yapılışında kullanabilirsiniz. 5 ya da 6 numaralı şişler.

Berenin yapılışı :

–  Beremizi bir bebek  için öreceksek, 40 ilmekle işe başlayabiliriz.

– Üç-dört yaşlarında bir çocuk için, 50 ilmekle başlıyoruz.

– Yetişkin bir bayan için ise örgümüze, 85 ilmek atarak başlıyoruz.

Beremizin ilk beş sırasını iki düz iki ters örgü ile lastik yapıyoruz. Lastiği bitirdikten sonra, düz örgü örmeye başlıyoruz. 5 sıra boyunca düz örgümüzden sonra 5 sıra da ters örgü uyguluyoruz.

35 sıra bu şekilde ördükten sonra kesintilerimizi yapmaya başlıyoruz. Öncelikle 2 sırada 1 keserek devam ediyoruz. Sonra her sırada kesintilerini yapıp, beremizi bitiriyoruz. Kenarını dikişle birleştirip, tepesini de diktiğimiz beremiz artık kullanıma hazır.

 

Bir önceki yazımız olan Kolay ve Şık Bere Yapılışı 2016 Kolay ve Şık Bere Yapılışı 2016 modelleri, Kolay ve Şık Bere Yapılışı 2016 fiyatları ve Kolay ve Şık Bere Yapılışı 2016 örnekleri ve 2016 Kolay ve Şık Bere Yapılışı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Misafirlerimiz Bu Kelimelerle Geldi:

  • el örgüsü bere yapılışı
  • bere el örgü yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ