Hülya Avşar Yeni Sevgilisi Kim? | Soru ve Cevap
Modayı Hocasından Öğrenmeye Ne Dersin?

Hülya Avşar Yeni Sevgilisi Kim?

Hülya Avşar Yeni Sevgilisi Kim?

Modahocasi.Com Her Türlü Güncel içeriği kategorilere ayrılmış bir biçimde 2017 yılına özel olarak hazırlamış olduğumuz ve birbirinden güzel yazıları sizler için profesyonel editörler tarafından hazırlanarak sizlere sunduğumuz. Aktif değil çok aktif olan portalımıza hoş geldiniz. 2017 Modelleri ile 2017 resimleri saç modelleri mobilyaları modası stili ve devamındaki herşeyiyle Modahocasi.Com sizlerle...

Türkiye’nin en güzel kadınlarından Hülya Avşar’ın, 5 yıllık yalnızlığının son bulduğu iddia edildi.

[​IMG]

Takvim Gazetesi’nde yer alan habere göre; gazeteci Aykut Işıklar, üniversiteyi Londra’da okuyacak olan kıza Zehra Çilingiroğlu ile geçen ay İngiltere’ye uçan Hülya Avşar’ın, yurt dışına gidiş sebebinin farklı olduğunu ileri sürdü. Dün 53 yaşına basan Avşar’ın, Londra’da yaşayan bir iş adamıyla aşk yaşadığı iddia edildi.

ESKİ EŞİNDEN DE ONAY GELDİ

Güzel sanatçı, aşkını gözlerden uzak yaşamak için de sık sık Londra’ya gidiyor. Geçtiğimiz aylarda “Kendimi şu an aşk yaşamaya hazar hissediyorum” diye konuşan Avşar’ın, bu iddialara sessiz kalması da kafaları karıştırdı.

Hülya Avşar’ın eski eşi Kaya Çilingiroğlu’nun “Artık Hülya’nın hayatına birinin girmesi lazım” demesi, “Bu aşka eski eşten de onay var” yorumlarına neden oldu.

kaynak: milliyet

 

Bir önceki yazımız olan Nur Yerlitaş Kanser Tedavisi Nasıl oldu? Nur Yerlitaş Kanser Tedavisi Nasıl oldu? modelleri, Nur Yerlitaş Kanser Tedavisi Nasıl oldu? fiyatları ve Nur Yerlitaş Kanser Tedavisi Nasıl oldu? örnekleri ve 2016 Nur Yerlitaş Kanser Tedavisi Nasıl oldu? hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Nalet Kaynana diyor ki:

    kaya abimiz çok medeni 🙂 hem onaylıyor hemde hayatında biri lazım diyor. Allah boşananlara böyle koca nasip etsin

BİR YORUM YAZ