Tüp Mide Ameliyatı Nedir? Riskleri Nelerdir? | Diyet Tarifleri
Modahocasi.Com

Tüp Mide Ameliyatı Nedir? Riskleri Nelerdir?

Tüp Mide Ameliyatı Nedir? Riskleri Nelerdir?

Modahocasi.Com Her Türlü Güncel içeriği kategorilere ayrılmış bir biçimde 2017 yılına özel olarak hazırlamış olduğumuz ve birbirinden güzel yazıları sizler için profesyonel editörler tarafından hazırlanarak sizlere sunduğumuz. Aktif değil çok aktif olan portalımıza hoş geldiniz. 2017 Modelleri ile 2017 resimleri saç modelleri mobilyaları modası stili ve devamındaki herşeyiyle Modahocasi.Com sizlerle...

Tüp Mide Ameliyatı Nedir? Riskleri Nelerdir?
Mide bay pass ameliyatı midenin küçültülüp ince bağırsağın başlangıç noktasına monte edilip geriye kalan midenin de vücuttan çıkarılmadan başka bir noktaya tekrar monte edilerek uyguanan bir yöntemdir. Aslında en önemli sorulardan biri obez kimdir? Sorusudur. Her fazla kilolu obez sınıfına mı girer tabiî ki hayır peki obez nedir? Onu anlatalım

Tüp Mide Ameliyatı

10-ayda-100-kilo-verince-4886857-640x360Halk arasında obez olarak algılanan kişilerin vücut kitle endeksine bakıldığında 40 veya daha yukarısı oluyor ve tabiî ki kültürel farklılıklarla kişi kendinin obez olup olmadığını farklı algılayabiliyor. Obezite cerrahisi belli bir vücut kitle indeksi sonrasında uygulanabilir bu sayı kilo bölü boyun karesi olarak hesaplanmakta ve 30′ u geçmek zorunda 30′ un altında bu ameliyatları yapmak etik olmaz. Anahtar kelime vücut kitle endeksi dedik ya operasyonlar çok popüler artık ancak yöntemin olumsuz sonuçlar oluşturmaması için önemli şartları var.

Tüp Mide Ameliyatı Nedir

Yandaş hastalık ne kadar çok olursa aslında özellikle o kişilerin obezite cerrahisinden sağlayacağı fayda o kadar fazla. Öncesi sonrası avantajları ve dezavantajları sıralamak gerekiyor iki haftalık bir protein diyeti uygulanıyor. Bu iki hafta olabilir 4 hafta olabilir bu protein diyeti ile karaciğer yağlanmasını minimuma indirmeye uğraşılıyor.

Bir önceki yazımız olan İstikbal mobilya Avangard Serisi Halı Modelleri başlıklı makalemizde en güzel halı desenleri, halılar ve istikbal halı modelleri, İstikbal mobilya Avangard Serisi Halı Modelleri modelleri, İstikbal mobilya Avangard Serisi Halı Modelleri fiyatları ve İstikbal mobilya Avangard Serisi Halı Modelleri örnekleri ve 2016 İstikbal mobilya Avangard Serisi Halı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ