Yıkanıp kullanılan ped nerede satılır?


Modahocasi.Com Her Türlü Güncel içeriği kategorilere ayrılmış bir biçimde 2016 yılına özel olarak hazırlamış olduğumuz ve birbirinden güzel yazıları sizler için profesyonel editörler tarafından hazırlanarak sizlere sunduğumuz. Aktif değil çok aktif olan portalımıza hoş geldiniz. 2016 Modelleri ile 2016 resimleri saç modelleri mobilyaları modası stili ve devamındaki herşeyiyle Modahocasi.Com sizlerle...

Hannahpad isimli hijyenik ped, %100 organik pamuktan üretiliyor ve yıkanıp yeniden kullanılabiliyor.

yeniden-kullanilabilen-ped-7524618.Jpeg

Marcus Steve ve eşi Jenny’nin 2014 yılında Avustralya’da satışa sunduğu hijyenik pedler, tampon ve geleneksel hijyenik pedlere rakip olmayı planlıyor.

Yıkanarak temizlenebilen ve yeniden kullanlabilen pedlerin ömrü 2-3 sene kadar.

yeniden-kullanilabilen-ped-7524619.Jpeg

Doğada tamamen çözünebilen materyalden üretilen pedler %100 organik pamuktan üretiliyor.

Eşiyle birlikte kimyasal kullanmadan bir hayat yaşamaya karar veren Steve, eşinin adet dönemi için kullandığı Hannahpad sayesinde adet ağrılarının azaldığını söylemesi üzerine Güney Kore’de üretilen bu ürünü Avustralya’ya getirmiş ve incelemeye başlamış.

yeniden-kullanilabilen-ped-7524616.Jpeg

Ardından tamamen kimyasaldan arındırılmış olduğu için Avustralya’da satışına başlamışlar.

yeniden-kullanilabilen-ped-7524614.Jpeg

Pedlerin temizliği için soğuk su ve yine kendilerinin sattığı mikroorganizma sabunu yeterli. Pedler 1 gece suda bekletildikten sonra makinede yıkanabiliyor.

yeniden-kullanilabilen-ped-7524617.Jpeg

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir önceki yazımız olan 2016 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri başlıklı makalemizde jean pantolon moddelleri ve pantolon modelleri, 2016 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri modelleri, 2016 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri fiyatları ve 2016 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri örnekleri ve 2016 2016 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 8 Ocak 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yıkanıp kullanılan ped nerede satılır? (3 Yorum)

  1. Ben çok beğendim. Umarım turkiyede de satışı yapılır. Hatta bunun çocuk bezi de olsa keşke.. Annelerimizin zamanındaki doğallığa ve sağlığa tekrar kavuşsak.

  2. İggg onlar yikanirmi be..elimi suremem..zaten iyiki eski den doğmamışim diyorum..çocuk bezide yikayamazdim..